Your web browser is out of date. For the best experience on Zimmer websites please upgrade to the latest version of Internet Explorer, Chrome, or Firefox.

Zimmer, Inc.

Co je to minimálně invazivní kyčelní chirurgický zákrok?

minimally-invasive-hip-surgery-banner

Tradiční operace zahrnuje jeden 25- až 30-ti centimetrový řez a 3 až 4 měsíce zotavování. V posledním desetiletí však byly vyvinuty minimálně invazivní techniky úspěšné implantace úplně stejně klinicky hodnocených kyčelních kloubů pomocí menšího řezu bez řezání svalů a šlach okolo kyčle.

Klinická zkušenost dokazuje, že tento zákrok může operatérovi poskytnout viditelnost a prostor k operaci bez řezání svalů. S menším řezáním do kůže, než vyžaduje tradiční operace, a minimálním nebo žádným řezáním klíčových svalů a tkání jsou cíly MIS ulevit od bolesti, obnovit mobilitu a vrátit vás co nejdříve zpět do aktivního života. MIS také zachovává nedotčenost důležitých kyčelních struktur (zadního pouzdra), což může pomoci v poskytnutí vyšší stability kloubu.

Prohlášení o rizicích MIS:

Vaše výsledky budou záviset na vašich osobních okolnostech. Ne pro každého je minimálně invazivní náhrada kyčle vhodná. Promluvte si se svých operatérem, abyste zjistili, zda je pro vás tento zákrok nejlepší možností.

Vaše výsledky budou záviset na vašich osobních okolnostech. A stejně jako u přirozené kyčle, to, jak materiály v umělé kyčli odolají opotřebení způsobenému každodenním používáním a otáčením kyčle bude přispívat k tomu, jak dlouho umělá kyčel vydrží.