Your web browser is out of date. For the best experience on Zimmer websites please upgrade to the latest version of Internet Explorer, Chrome, or Firefox.

Zimmer, Inc.

Objevte 130 000 inovativních řešení náhrady kloubů na míru a ortopedických výrobků.

Další informace

Produkty pro náhradu kolene

Knee Replacement Products

Více než každá čtvrtá kolenní náhrada implantovaná ve světě je produktem společnosti Zimmer. Jsme celosvětovým vůdcem v kvalitních řešeních operativní náhrady kolene

Více informací>

Produkty pro náhradu kyčle

Hip Replacement Products

Nabízíme nejlepší paletu produktů pro náhradu kyčle v oboru. Acetabulární systém Continuum® společnosti Zimmer® vykazuje univerzálnost řešení pro kyčle Zimmer, přičemž nabízí několik možností ložisek vyhovujících jedinečným potřebám každého pacienta.

Více informací>

Produkty pro náhradu ramene

Shoulder Replacement Products

Díky využití naší patentované technologie Trabecular Metal™ je náš systém reverzního ramene nejlepším řešením reverzní náhrady ramene v oboru a umožňuje operatérům maximalizovat rozsah pohybu, přičemž zároveň snižuje riziko proděravění lopatky u pacientů s nedostatečností rotátorové manžety.

Více informací>

Loketní produkty

Elbow Products

Společnost Zimmer nabízí operatérům systém totální artroplastiky loketního kloubu na světové úrovni. S více než 30 lety klinické historie je systém totální náhrady loketního kloubu Coonrad/Morrey Total Elbow tou nejlepší volbou. Tento loketní implantát, který je určen pro primární a revizní zásahy a rovněž pro léčbu posttraumatické a revmatoidní artritidy, poskytuje komplexní flexibilitu individuálního řešení pro pacienta a jednoduchou, přesnou instrumentaci.

Více informací>

Produkty pro traumatologii

Trauma Products

Nabízíme komplexní portfolio produktů pro traumatologii, včetně moderních instrumentárií určených k řešení širokého spektra zlomenin.

Více informací>

Chirurgické produkty

Surgical and Operating Room Solutions

Poskytujeme bohatý výběr chirurgických produktů určených k tomu, aby napomáhaly k dosažení úspěšným výsledků u pacientů podstupujících ortopedické zákroky. Naše řada chirurgických produktů na míru zahrnuje škrtidla, napájená zařízení s výměnným ostřím a další.

Více informací>

Produkty pro páteř

Spine Solutions

Poskytujeme komplexní řešení pro operace páteře v krční, hrudní a bederní oblasti a také v segmentu biologických kostních náhrad. Rovněž nabízíme ucelenou řadu produktů pro minimálně invazivní zákroky.

Více informací>