Your web browser is out of date. For the best experience on Zimmer websites please upgrade to the latest version of Internet Explorer, Chrome, or Firefox.

Zimmer, Inc.

Připojte se k týmu Zimmer Biomet - objevte možnosti kariéry ve zdravotnictví

Členové týmu Zimmer Biomet sdílejí jedinečný cíl práce na obnovení mobility a zlepšení kvality života pacientů po celém světě. Při naší celosvětové působnosti hledáme členy týmu, kteří by chtěli zlepšit lidem život.

Přijímáme do svých řad vysoce motivované lidi s širokou škálou dovedností, zkušeností a zázemí k plnění rolí v kariérních oblastech jako inženýři a kliničtí lékaři nebo v záležitostech kvality a regulačních záležitostech, ve výrobě, marketingu, odbytu a informačních technologiích, abychom jmenovali jen některé z nich.

Vaše šance na posunutí hranic inovace a na cenný příspěvek k pomoci lidem po celém světě nalézt obnovenou vitalitu začíná zde. Chcete-li se dozvědět více o tom, jak se stát členem týmu Zimmer Biomet, zde jsou některé často kladené otázky.

Jste-li připraven/a učinit další kroky k tomu, abyste se stal/a členem týmu, použijte funkci upozornění na volná místa [link to job alert] k nastavení upozornění na volná místa ve společnosti Zimmer Biomet a k získání upozornění emailem, když se uvolní vhodné místo.

Přihlaste se a vstupte na svůj profil a nástroje k vyhledávání místa. Pokud jste zde poprvé, vytvořte si nový účet.